Tabak Hukuk & Danışmanlık

Anasayfa

Tabak Hukuk & Danışmanlık

Avukatlık ve Arabuluculuk Hizmetleri

Tabak Hukuk & Danışmanlık Bürosu olarak sağlık hukuku, ticaret hukuku, icra hukuku, ceza hukuku, gayrimenkul hukuku, iş hukuku, aile hukuku, miras hukuku ve diğer çeşitli hukuki alanlarda yurt içi ve yurt dışı müvekkillerimize hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sağlamaktayız. Aynı zamanda arabuluculuk faaliyetleri ile uyuşmazlıkların henüz dava aşamasına gelmeden alternatif bir uyuşmazlık çözüm yöntemi olan arabuluculuk yöntemi ile neticelendirilmesine yardımcı olmaktayız.

Sağlık Hukuku
sanayi
konkordato

Çalışmalarımızdaki öncelikli amacımız önleyici avukatlık hizmetinin bir gereği olarak danışmanlık hizmeti verdiğimiz müvekkillerimizin hukuki uyuşmazlıkla karşılaşmadan iş ve özel hayatlarını en sağlıklı şekilde yürütmelerine yardımcı olmaktır. Çalışmalarımızdaki nihai amacımız ise karşılaşılan hukuki uyuşmazlıklar karşısında müvekkillerimizin ihtiyaçlarına ve sektörel gereksinimlere uygun çözüm alternatifleri ile en etkili ve en sağlıklı sonuca ulaşmalarını sağlamaktır.

Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz ?

Müvekkillerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, sağlık hukuku, gayrimenkul hukuku, miras hukuku, ceza hukuku, ticaret hukuku, icra hukuku, iş hukuku, aile hukuku gibi alanlarda avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Bunun dışında hem ihtiyari hem de dava şartı zorunlu arabuluculuk kapsamında arabuluculuk faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz.

“Kuvvetsiz adalet ve adaletsiz kuvvet iki büyük felakettir.”

( LIMON LUCE )

Neredeyiz ?